Uwaga
  • Lack of access rights - File 'http:/ksiazka.krakow.pl/public/files/Strona/ksiazka_gandalf(964x150).jpg'
  • Lack of access rights - File 'http:/ksiazka.krakow.pl/public/files/Strona/ksiazka_gandalf(964x150).jpg'

21 Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie

21 Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie, odbywające się w dniach 26-29 X 2017 r. jak co roku przyciągnęły tłumy miłośników literatury. Odwiedziła je także grupa czytelników z naszego gimnazjum, która identyfikuje się z hasłem Targów: Czytam i staję się wolny. Na Targach można było nie tylko kupić książki,  ale również się nimi wymienić, w ramach akcji: „Z półki na półkę” oraz „Książka za książkę”,  i oczywiście spotkać autorów, a wśród nich m. in. Camillę Läckberg, Erica-Emmanuela Schmitta, Nicholasa Sparksa, Olgę Tokarczuk,  Andrzeja Pilipiuka, Elżbietę Cherezińską, Grzegorza Kasdepke, podróżników: Beatę Pawlikowską, Martynę Wojciechowską, Elżbietę Dzikowską i Marka Kamińskiego.

 

1 procent

SPInKA

 

SOT baner

DSDI

Sponsor

Budżet obywatelski: 1 maja rusza przyjmowanie wniosków

 

BIP