XIV Sport-Specjaliada ZSOI nr 2

Miniona środa (29 listopada 2016r.) była bardzo emocjonująca dla uczniów naszego zespołu szkół.  Tego dnia  odbyła się XIV Sport- Specjaliada ZSOI nr 2. Zawodnicy, w pocie czoła, przygotowywali się do tej imprezy, a u niektórych, emocje przed startem sięgnęły zenitu. Jak zawsze rywalizowali w konkurencjach sprawnościowych, wymagających szybkości, zwinności, celności, równowagi…słowem: DLA KAŻDEGO, COŚ MIŁEGO. Gościliśmy również podopiecznych przedszkoli nr 10 i 122. Małe Zuchy stawiły dzielnie czoła wszystkim wyzwaniom. 
Nieoceniona była pomoc uczniów naszego gimnazjum z klasy II d oraz chłopca z III b. Bardzo sprawnie przeprowadzili konkurencje oraz życzliwie otaczali opieką uczestników. Wykazali się również sprytem podczas przygotowania sali gimnastycznej do zawodów oraz jej uporządkowaniem po ich zakończeniu. 
Szczególne podziękowania kierujemy do naszych Partnerów. Ich wkład pozwolił nam na nagrodzenie zawodników za ich zmagania. W tym roku wsparli nas: Rada Rodziców przy ZSOI nr 2, Urząd Miasta Krakowa, Pan Andrzej Ślęczek, Pan Krzysztof Ostrowski, sklep MEDALE.PL oraz GRUPA  INCO. 
Wszystkim osobom, które włączyły się w organizację naszego przedsięwzięcia serdecznie dziękujemy.
Organizatorzy:
 
Anna Bora
Dorota Franczak
Katarzyna Etterle- Garbacik
Katarzyna Pulchny
Katarzyna Rzeszuto
 

1 procent

SPInKA

 

SOT baner

DSDI

Sponsor

Budżet obywatelski: 1 maja rusza przyjmowanie wniosków

 

BIP