Zielona szkoła Duszniki -Zdrój 2018

Uczniowie  klas  szóstych  razem  z wychowawczyniami:  M.  Biesiadecką, W.Wilk, J.Czarską  oraz opiekunami  E. Zawadowicz-Hadro i K. Pulchny w dniach 8-12 października 2018 roku spędzili niezapomniane chwile podczas zielonej szkoły w Dusznikach-Zdroju.  
Zapoznawali się z atrakcjami Kotliny Kłodzkiej.  Podziwiali piękno Gór Stołowych, przeciskając się przez Błędne Skały i zdobywając Szczeliniec Wielki. Zgłębiali tajniki czerpania papieru podczas warsztatów w Muzeum Papiernictwa. Zachwycali się pięknem torfowiska w Zieleńcu. Zwiedzali Kopalnię Złota oraz Średniowieczną Osadę Górniczą w Złotym Stoku. Degustowali wody mineralne, w trakcie spaceru po Parku Zdrojowym w Dusznikach Zdroju, wstępując po drodze do  pijalni wód.  Oglądali również Stadion Duszniki Arena, gdziepoznawali zasady organizowania biegów biatlonowych.  Czas  szybko  upływał na wspólnych zabawach na świeżym powietrzu i śpiewach przy ognisku.  Jesienne krajobrazy, piękna pogoda i wspaniała atmosfera na długo pozostaną w pamięci. 
Opracowanie: W.Wilk 
Zdjęcia: M.Biesiadecka 

1 procent

SPInKA

 

SOT baner

DSDI

Sponsor

Budżet obywatelski: 1 maja rusza przyjmowanie wniosków

 

BIP