Konferencja - Akademia Równowagi Życia

Nowy projekt DROGOWSKAZY Akademia Równowagi Życia. Jest to projekt kierowany do Rodziców i ich dzieci. Ma on na celu uświadomienie, że utrzymanie harmonii w życiu między rodziną a pracą gwarantuje radość i poczucie spełnienia. Naszym celem jest nauczenie jak panować nad emocjami, w jaki sposób je wyrażać, tak by były zrozumiałe i czytelne dla innych osób. Jak komunikować swoje potrzeby, jak rozmawiać i jak słuchać, aby rozumieć. Pragniemy pokazać, że w życiu każdego z nas, zarówno dorosłego, jak i dziecka jest czas na przyjemność oraz rozwijanie swoich pasji. Organizujemy Konferencję - Równowaga życia, która odbędzie się w Krakowie dn. 18.04.2015 r., którą kierujemy do Rodziców, Partnerów oraz dzieci. Zachęcamy do wzięcia udziału w Konferencji! Istnieje możliwość otrzymania certyfikatu udziału w Konferencji.
Więcej informacji: www.akademiarownowagi.pl lub www.facebook.com/AkademiaRownowagi
Link do wydarzenia na FB - kliknij tutaj
 

1 procent

SPInKA

 

SOT baner

DSDI

Sponsor

Budżet obywatelski: 1 maja rusza przyjmowanie wniosków

 

BIP