Co warto wiedzieć o naszej szkole

Zintegrowana Polityka Bezpieczeństwa w ZSOI nr 2

Z radością pragniemy się podzielić informacją, że podczas X Jubileuszowej Edycji Zintegrowanej Polityki Bezpieczeństwa „Szkoła Promująca Bezpieczeństwo” 2004-2014, która odbyła się 28 września 2014r. w Muzeum Lotnictwa Polskiego, zostaliśmy docenieni i nagrodzeni w gronie 33 szkół Małopolski i odebraliśmy Certyfikat Szkoły Promującej  Bezpieczeństwo dla Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 151  z rąk Pana Mariusza Dąbka Wojewódzkiego Komendanta Policji w Krakowie oraz Pana Aleksandra Palczewskiego Małopolskiego Kuratora Oświaty w Krakowie.

Z satysfakcją pragniemy poinformować także, że ośmioletnie wspólne działania w ramach Zintegrowanej Polityki Bezpieczeństwa zostały docenione i nagrodzone przez Komendę Wojewódzką Policji w Krakowie w roku szkolnym 2013/2014 nadaniem  Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 23 Certyfikatu LIDERA Szkoły Promującej  Bezpieczeństwo.

Kolejne spotkanie partnerów ZPB w naszej szkole: Policji, Straży Miejskiej, Rady Dzielnicy VIII oraz Rady Rodziców ZSOI nr 2 odbyło się 28 października 2014r.Podczas spotkania podsumowano dotychczasową współpracę dotyczącą realizacji zadań ZPB w gimnazjum i wytyczono priorytety na kolejny okres działania.

Koordynatorem programu ZPB w ZSOI nr 2 jest pani Beata Mordyńska.

1 procent

SPInKA

 

SOT baner

DSDI

Sponsor

Budżet obywatelski: 1 maja rusza przyjmowanie wniosków

 

BIP