Wydarzenia z życia biblioteki

Poznać, docenić, rozwijać – uczeń zdolny w praktyce krakowskiej edukacji

7 października 2014 r. w zabytkowej sali obrad Urzędu Miasta Krakowa przy Placu Wszystkich Świętych 3-4 odbyła się konferencja: Poznać, docenić, rozwijać – uczeń zdolny  w praktyce krakowskiej edukacji organizowana przez Krakowski Międzyporadniany Zespół ds. Dziecka Zdolnego. Celem konferencji było poszerzenie wiedzy uczestników na temat identyfikacji i wspierania uczniów zdolnych oraz wymiana dobrych praktyk.

W ramach konferencji promowane były różnorodne osiągnięcia zdolnych i utalentowanych uczniów krakowskich szkół, w tym również uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych nr 2 Krakowie!

Podczas konferencji braliśmy udział w sesji posterowej w ramach, której szkoła podstawowa oraz gimnazjum prezentowały w formie plakatu swoje pomysły oraz osiągnięcia w pracy nad rozwijaniem uzdolnień dzieci i młodzieży.

Osiągnięcia naszych uczniów zostały również przedstawione przez naszych nauczycieli panią Beatę Mordyńską oraz panią Anitę Oczko - Cieślę podczas prezentacji: Uchwycić żywioł – jak odkrywamy talenty?

1 procent

SPInKA

 

SOT baner

DSDI

Sponsor

Budżet obywatelski: 1 maja rusza przyjmowanie wniosków

 

BIP