Świąteczna Paczka 2014 - podsumowanie

Z przyjemnością informujemy, że zakończyła się akcja Szlachetna Paczka. Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy, mobilizacji wielu klas (zarówno uczniów, jak i wychowawców ze Szkoły Podstawowej 151 oraz Gimnazjum 23), hojności darczyńców, udało się nam zebrać artykuły żywnościowe, środki czystości oraz pościel i odzież przeznaczone dla potrzebującej rodziny. Zbiórka pieniędzy prowadzona w czasie szkolnego Jarmarku Bożonarodzeniowego oraz zebrań z rodzicami pozwoliła spełnić marzenie muzycznie utalentowanej dziewczynki.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do niesienia dobra.

Spędzając mile święta w rodzinnej atmosferze, będziecie mieć świadomość, że gdzieś, ktoś, łamiąc się opłatkiem przy wigilijnym stole myśli o Was ciepło.

Wesołych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia życzą

szkolni koordynatorzy akcji klasa III a G23

wychowawca Bożena Wicher

1 procent

SPInKA

 

SOT baner

DSDI

Sponsor

Budżet obywatelski: 1 maja rusza przyjmowanie wniosków

 

BIP