Specjaliada - 2015

W dniu 1.12.15 w ramach „Tygodnia Osób Niepełnosprawnych” została w naszej szkole zorganizowana Sport-Specjaliada ZSOI nr 2. Zawody odbyły się już po raz trzynasty. Uczestniczyli w niej uczniowie Szkoły Podstawowej nr 151 i Gimnazjum nr 23 oraz podopieczni przedszkoli nr 122 i nr 10. Tradycyjnie konkurencje dostosowane były do możliwości startujących. Za swoje sportowe zmagania zawodnicy zostali udekorowani medalami, dyplomami oraz upominkami. Było to możliwe dzięki naszym Partnerom. W tym roku byli to:
Rada Rodziców przy ZSOI nr 2, Burmistrz Miasta Skawiny, Wydział Organizacji i Nadzoru UMK, Drukarnia Kolejowa Spółka z O.O. oraz sklep z trofeami sportowymi „Medale.pl”. Naszym sponsorom serdecznie dziękujemy w imieniu zawodników i własnym. Mamy nadzieję na współpracę w przyszłym roku.
Sędziami konkurencji oraz opiekunami zawodników byli uczniowie naszego gimnazjum z klasy Id i IIa. Wolontariusze stanęli na wysokości zadania i dzięki nim zawody przebiegły sprawnie i bez zakłóceń. Liczymy na waszą pomoc za rok!
Zawodników zapraszamy do sportowej rywalizacji w grudniu 2016 roku!!!

1 procent

SPInKA

 

SOT baner

DSDI

Sponsor

Budżet obywatelski: 1 maja rusza przyjmowanie wniosków

 

BIP