Na niebiesko dla autyzmu

Gorąco polecamy włączenie się 2 kwietnia 2016 roku w akcję NA NIEBIESKO DLA AUTYZMU. Wydarzenie to realizowane jest co roku w ramach obchodów Światowego Dnia Wiedzy na Temat Autyzmu, ustanowionego przez Zgromadzenie Ogólne ONZ w 2008 r., które uznało autyzm za jeden z najpoważniejszych problemów zdrowotnych świata - obok raka, cukrzycy czy AIDS (więcej na www.un.org).

Dzięki niebieskiemu oświetleniu wielu znanych budynków w Krakowie i innych miastach Polski, Światowy Dzień Wiedzy na Temat Autyzmu był jeszcze bardziej dostrzegalny.

W tym roku będzą rozświetlone: Kładka o.Bernatki i Pałac pod Baranami oraz kilka indywidualnych budynków.

Obchody rozpoczną się, 2 kwietnia o godzinie 14.00 na Rynku Głównym, happeningiem „Ubierz Adasia na niebiesko”, potem organizatorzy zapraszają Państwa do Galerii Bronowice, przewidziano w tym roku wiele atrakcji.

 

1 procent

SPInKA

 

SOT baner

DSDI

Sponsor

Budżet obywatelski: 1 maja rusza przyjmowanie wniosków

 

BIP