Koncert w ramach programu Tygodnia Niepełnosprawności

30 listopada 2018 roku w naszej szkole odbył się koncert zespołu wokalnego Reflection w składzie:

 Julia Wenc, Emilia Brożek, Magdalena Rodzeń, Patryk Śmiłek oraz Karol Kołaczyk.

Koncert odbył się w ramach programu Tygodnia Niepełnosprawności. Karol Kołaczyk ma wiele osiągnięć muzycznych na swoim koncie. Jest byłym uzniem naszej szkoły, uczeszczał do klasy integracyjnej. Śpiewanie i scena to jego wielka pasja, posiada wyjątkowy słuch muzyczny. W koncercie wystąpili również inni soliści, wykonując polskie i angielskie piosenkimuzyki popowej i estradowej: Anna Kos-Markiewska, Emilia Drohobycka oraz absolwenci Wiktoria Cieśla i Damian Studnicki.

 

 

1 procent

SPInKA

 

SOT baner

DSDI

Sponsor

Budżet obywatelski: 1 maja rusza przyjmowanie wniosków

 

BIP